fbpx

אלון לרנר- אקופונקטורה- נשים, גברים וילדים – 0522904008

דיקור סיני עד הבית

נתקפתם כאב פתאומי? מיגרנה? כאב גב? כאבי ראש או בעיה אחרת?

 אל תהססו להתקשר 24/7 ואגיע לביתכם

0522904008

טיפול ברפואה סינית – דיקור סיני- אלקטרופונקטורה- מוקסה- גוושה.

בשנים האחרונות הרחבתי את פעילותי בתחום הטיפול עד הבית כדי להעניק לך הלקוח אפשרות לקבל טיפול בסביבתך הנוחה והמוכרת בגמישות מירבית בימי ובשעות הטיפול.

ביקור סיני- רפואה סינית עד הבית

א’ בת השמונים, מתגוררת עם בעלה בדירתה הישנה בקומה שלישית בלי מעלית בחולון. סובלת מכאבים עזים בברכיה עקב שחיקת סחוס, אוסטיאוארטריטיס וכן כאבים בגב התחתון עם הקרנה לרגליה בשל פריצת דיסק חריפה בין החוליות המותניות הרביעית והחמישית. בשל מגבלה זו לא יצאה מפתח ביתה מזה 4 חודשים והפכה לכלואה בביתה שלה.

ש. קצין בצבא הקבע- בן 35, התעורר בוקר אחד ולהפתעתו ולמרות בריאותו התקינה חש כאב חד בצווארו ומגבלה בתנועת הצוואר.

ד. בת 43, תושבת סביון סובלת ממיגרנות מזה שנים. התקפי כאבי הראש, כמעט על בסיס יומיומי מקשים עליה תפקוד תקין. בזמן התקף, כרבים מן הסובלים ממיגרנות, היא זקוקה לשקט, חושך ושינה והטיפולים המערביים שהוצעו לה אינם פותרים את הבעיה ואף אינם מקלים את הכאב.

שלושת המקרים הללו מייצגים 3 סוגי אוכלוסיות המשתמשים בשירות "ביקור סיני"- דיקור סיני עד הבית, טיפול ברפואה סינית בבית הלקוח.

א’ מייצגת אוכלוסיה מבוגרת, הגיל השלישי, מבוגרים הזקוקים לטיפול ברפואה סינית אך אינם נגישים לשירות. א’ ודומים לה אינם יכולים לצאת מביתם הן בשל מגבלות פיזיות, נכות, מצב סיעודי, חולשה בשל גיל מבוגר גריאטרי והן בשל מגבלות סביבתיות כגון, מגורים בבנין ללא מעלית. אוכלוסיה זו הנמצאת בדירותיהם, בבתי אבות, בתי חולים, מוסדות גריאטריים ומשוועים לטיפול בביתם, בסביבתם המוכרת והתומכת בשעות המתאימות למגבלותיהם הרפואיות.

האוכלוסיה המיוצגת על ידי ש’, קצין הקבע היא אוכלוסיה בריאה וצעירה בדרך כלל אשר אינה סובלת מבעיות רפואיות ספציפיות אך באופן זמני חשים בכאב המגביל את יכולת תנועתם ומרתקת אותם זמנית לביתם.

ד’,מייצגת אוכלוסיה מבוססת אשר מעדיפה בשל שיקוליה היא טיפול בביתה, בנוחות ובזמינות הניתנת בביקורי בית.

בעבור מטופלים אלה ואחרים השקתי לפני מספר שנים את שירות "ביקור סיני"- דיקור סיני עד הבית, שירות אשר ניתן במקרים דחופים אף 24 שעות ביממה.

לאילו מצבים מתאים השירות?

יתרונות הרפואה הסינית מוכרים כיום לרבים מאיתנו ורבים נוספים חוו את יכולת רפואה עתיקה זו לטפל גם בבעיות שהרפואה המערבית נכשלת כשלון חרוץ.

רבים מן הסובלים מכאבים בשלד ובעצמות נשלחים ע”י האורטופד או הראומטולוג לטיפול ברפואה סינית כשכלו כל הקיצין והרפואה המערבית לא הועילה.

נשים בגיל הפריון המתקשות להרות נעזרות יותר יותר ביכולות הדיקור וזוכות בפרי בטן. ילדים וטף נעזרים בדיקור סיני לחיזוק מערכת החיסון, למניעת דלקות אוזניים חוזרות ונישנות ושימוש מוגבר באנטיביוטיקה, כאבי בטן. בתינוקות, בעיות במערכת הנשימה, הפרעות קשב וריכוז וכו’.

הרפואה הסינית מטפלת בבעיות מגוונות ונרחבות בגוף כמו אלרגיות, אסטמה, כאבי בטן, מעי רגיז, שלפוחית רגיזה, גלי חום, מנופאוזיס, חוסר מחזור, כאבי מחזור, גלי חום, צרבות, סוכרת, לחץ דם לא מאוזן, חוסר שקט נפשי, קשיי שינה, חרדה, דיכאון, עצבנות, תמיכה במהלך ההריון בחילות בהריון, היפוך עובר ועוד.

קוסמטיקה סינית– דיקור קוסמטי

בנוסף לכל הנאמר לעיל, הרפואה הסינית אינה מזניחה את עור הפנים בטיפול קוסמטי ע”י שימוש במחטים יעודיות, קטנות ודקות במיוחד.

דיקור קוסמטי מהווה ענף נרחב ועתיק יומין ומטפל בעור הפנים והצערת הגוף, טיפול אנטי-אייג’ינג. טיפול זה מיועד במיוחד לטשטוש והעלמת קמטי הבעה וקמטוטים, הרמת סנטר, גבות ולחיים ומתיחת פנים באופן טבעי ללא התערבות ניתוחית, הזרקות או מילויים כשהאפקט המתקבל נראה טבעי ולא מלאכותי. המחטים שוברות את סיבי האלסטין והקולגן בעור ומחדשים אותם, מעניקים עור בריא, מתוח וצעיר.

על הרפואה הסינית

תאוריות רבות נכתבו על הרפואה הסינית ונפלאותיה- על איזון אנרגטי בגוף.תאוריית 12 המרידיאנים ואנרגיית החיים (צ’י) הזורמת בהם ועל המחטים הגורמות להחזרת האיזון בגוף.

על אף עתיקותה של רפואה זו, במחקרים רבים מספור הנעשים בנושא ע”י ארגון הבריאות הבינלאומי W.H.O וכן מוסדות אקדמיים ובתי חולים בעולם מוכח מעל ומעבר לכל ספק כי הרפואה הסינית עומדת איתנה על רגליה ומצליחה לטפל במגוון רחב של סימפטומים ומחלות, לא בשל אפקט פסיכולוגי הקשור באמונה- אפקט פלצבו אלא בשל תגובת הגוף למחטים.

המחטים מהוות גוף זר לגופנו ומפעילות מערכות שונות בגוף לדחייתם ע”י הפרשת חומרים טבעיים שגופנו מייצר למלחמה בגוף הזר. הפעלה של מערכת החיסון, כדוריות הדם הלבנות, הפרשה של מורפינים ואדורפינים הגורמים לשיכוך כאבים, נוירוכימיקלים, הפרשת סרטונין המשפר את הרגשתנו ומצבנו הנפשי, חומרים נוגדי דלקת, הורמונים ועוד, חומרים המשפיעים בין היתר על מערכת העצבים המרכזית.

ההוכחה האולטימטיבית כי אין מדובר באפקט פלצבו פסיכולוגי נסמך על טיפול ברפואה סינית ובדיקור סיני בתינוקות ובבע”ח אשר אינם מודעים לטיפול ואינם משכנעים עצמם להצלחתו.

לשם דוגמה; לבי”ח לחיות בר בספארי ברמת גן הובאו זוג קיפודים אשר איבדו את קוציהם, כל טיפול וטרינרי מערבי שהוענק להם לא הועיל להם עד אשר קיבלו טיפול בדיקור סיני וראו זה פלא, צמחו קוציהם שוב.

מחקרים על דיקור סיני

מחקר ידוע שהתפרסם בכתב עת מוביל לרפואה ARCIVE OF INTERNAL MEDICINE נבחנו למעלה מ-1000 חולים שסבלו מכאבי גב תחתון כרוני. החולים חולקו ל-3 קבוצות:

  • קבוצה I – קיבלה טיפול בדיקור סיני.
  • קבוצה II – קיבלה טיפול רפואי מערבי שכלל תרופות, זריקות, סטרואידים, נוגדי דלקת, פזיוטרפיה ועיסויים.
  • קבוצה III – קבוצת ביקורת.

לאחר 6 חודשים דיווחו 47% מחברי הקבוצה הראשונה אשר טופלו בדיקור סיני על הטבה משמעותית בכאב לעומת 27% מחברי הקבוצה השניה אשר קיבלו טיפול ברפואה מערבית, דהיינו: כמעט פי שניים יותר.

דר’היינץ, מעורכי המחקר אומר “אקופונקטורה (דיקור סיני), היא חלופה טיפולית יעילה מאוד לטיפול בכאבי גב כרוניים, חולים שעברו דיקור נהנו לא רק מירידה בתדירות הכאבים אלא גם משיפור במגבלות הנובעות מכאבי גב. פועל יוצא מכך הוא שיפור באיכות החיים שלהם”.

סקירת מאמרים שנערכה ב-2007 בכתב העת הרפואי “ראומטולוג’י” מוכיחה כי הדיקור הסיני יעיל לטיפול באוסטאוארטריטיס של הברך וכן לטיפול בכאב ראש מסוג TENTION HEADACHE.

מחקר מעניין נוסף בנושא עסק בכאב באופן כללי. למחקר נדרשו אנשים הסובלים מכאב כלשהו ואחרים אשר אינם סובלים מכאב כלל, כקבוצת ביקורת. כל הנבדקים עברו סריקה מוחית תחת C.T והתגלה כי לקבוצה הסובלת מכאב, זרימת הדם בהיפוטלמוס (בלוטה בה מעובד הכאב במוח) אינה תקינה בהשוואה לאלו שאינם חשים בכאב. לאחר טיפול בדיקור סיני, כשהמטופלים דיווחו כי הכאב חלף, נסרק מוחם שוב והפעם זרימת הדם בהיפוטלמוס היתה תקינה ודמתה לזו של חברי קבוצת הביקורת.

לסיכום

יעילות הטיפול בדיקור סיני הוכחה במהלך אלפי שנות היסטוריה. יעילות זו מקבלת חיזוק בימינו אנו, במחקרים מדעיים ורפואיים הנערכים ברחבי העולם. אין מדובר באפקט פלצבו ואין צורך באמונה בטיפול להצלחתו.

רבים מספור האנשים בעולם המערבי ובישראל החווים בהצלחה את נפלאות הרפואה הסינית וזוהי הסיבה שבעטייה הקמתי את שירות “ביקור סיני”, על מנת להגיע למטופלים שאינם נגישים להגיע לטיפול במרפאתי וזקוקים כמונו לטיפול ברפואה נפלאה זו.

Close No menu locations found.